BretonGalloFrançaisAutre langue

Louis, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Morgan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Abbygaëlle, Skol Diwan Banaleg, cm1
Adèle, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Aëlle, skol Diwan Banaleg, CE2
Aesa, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Alana, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Albin, skol Diwan Kemperle
Alexis, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Alice, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Alizée, skol Diwan Banaleg, CE2
Ana, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Anaïs, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Angel, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Angèle, skol Diwan Kemperle
Angelo, skol Diwan Banaleg, CE2
Anna, skol Diwan Kemperle
Anna, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Anne-Valentine, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Anthony Guéchoum
Antoine, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Antoine, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Anton - skol Diwan Kemperle
Anwenn, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Aodren, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Arganthael, Diwan Banaleg, CM1CM2
Armel - skol Diwan Kemperle
Armel Le Sec'h
Armel, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Arno Méheut
Arthur, Diwan Banaleg, CM1CM2
Arthur, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Arwenn, skol Diwan Kemperle
Augustin, skol Diwan Kemperle
Awen, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Awena, Diwan Banaleg, CM1CM2
Awena, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Awenna, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Bleuenn, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Bleuenn, skol Diwan Banaleg, CE2
Bleuenn, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Brennan, skol Diwan Kemperle
Brigitte CLOAREC
Brigitte Hascoet
Camille - skol Diwan Kemperle
Camille, skol Diwan Banaleg cpce1
Charlène, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Charlie, skol Diwan Banaleg, CE2
Chloe, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Cloe, skol Diwan Kemperle
Colin, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Corentin, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Damy, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
denise Le Fanc
Efflam, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Elisa - skol Diwan Kemperle
Eloi, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Elouan, skol diwan Kemperle
Elouan, skol Diwan sant Brieg
Elouan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Elouann, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Emma, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Eneour, skol Diwan Kemperle
Enora, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Enzo, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Erin - skol Diwan Kemperle
Erine, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Erwan, skol diwan Kemperle
Erwan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Estéban, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Eugène, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Ewen, skol diwan Kemperle
Ewen, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Ewenn, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Fémi, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Gabrielle, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Glenn, skol Diwan Banaleg cpce1
Guillaume, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Guillemette, skol Diwan Banaleg, CE2
Guillemot, Régine
Gweltaz, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Gwenaël, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Gwenn Meynier
Gwenndal, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Gwenvred
Hammen, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Hector, skol Diwan Banaleg
Helouri, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Herve Latimier
Herve LOSSEC
Hoel, Diwan Banaleg, CM1CM2
Isdwel, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Ivan, skol Diwan Banaleg cpce1
Izabel Clearc'h
Izan Belz
Izya, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
J P
Jakez Erwan Mouton
Joëlle Perrot
Jûna, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Kate de Neuville
Katell, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Kelia, skol Diwan Kemperle
Keridwen, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Kirill Giraudon
Klakenn Jack
Klervi, skol Diwan Banaleg cpce1
Klervi, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Kleub lenn Kemperle
Kloyane, skol Diwan Banaleg cpce1
Koupaia Maleuvre
Kristell, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Kylann, skol Diwan Banaleg, CE2
Lan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Laouenan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Laura, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Laure, skol Diwan Banaleg, CE2
Léo, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Léon, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Liam, Diwan Banaleg, CM1CM2
Lilas, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Lilia, skol Diwan Banaleg cpce1
Lilwenn, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Lilwenn, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Lilwenn, skol Diwan Kemperle
Lison - skol Diwan Kemperle
Liv, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Liza, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Lizandre, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Loane - skol Diwan Kemperle
Loane, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Loann, skol Diwan Kemperle
Loanne, skol Diwan sant Brieg
Loeiza, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Loeiza, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Loig Kampion
Lomig, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Lou, skol Diwan Banaleg cpce1
Louane, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Louis - skol Diwan Kemperle
Louise, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Louise, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Louna, skol Diwan Banaleg cpce1
Lowenn, skol Diwan Banaleg, CE2
Luhan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Lukas, Diwan Banaleg, CM1CM2
Lylian skol Diwan Banaleg cpce1
mabzh
Mael - skol Diwan Kemperle
Maël, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Maelle, skol diwan Kemperle
Maelys, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Maëlys, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Maewenn, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Maï, skol Diwan Banaleg, CE2
Maïa, skol Diwan Banaleg, CE2
Maïann, skol Diwan Banaleg, CE2
Maïwenn, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Malo, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Malo, skol Diwan Kemperle
Marguerite Paulet
Maryann, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Mateo, skol diwan Kemperle
Mathéo, skol Diwan Banaleg
Mathéo, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Mathieu LE GUERN
Mathilde, skol diwan Kemperle
Mattéo, Diwan Banaleg, CM1CM2
Méricien, skol Diwan Banaleg, CE2
Meven, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Mikael Audic
Milena Krebs
Miléna, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Mona, skol diwan Kemperle
Morgan, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Morgan, skol diwan Kemperle
Morgane, skol Diwan Kemperle
Mornec, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Morrighan, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Naïg, Diwan Banaleg, CM1CM2
Naolin - skol Diwan Kemperle
Nathan, skol diwan Kemperle
Nino, skol diwan Kemperle
Ninon, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Noa, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Noam, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Noëlie, skol Diwan Banaleg, CE2
Nolan, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Odile Sivy
Olivia, skol Diwan Banaleg cpce1
Patrick DREAN
Pauline, skolaj Kervarker Kemperle, 5vet F
Quentin, Diwan Banaleg, CM1CM2
Quentin, skol Diwan Kemperle
Rejin Guillemot
Riwall, skol Diwan sant Brieg
Robinson, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz
Rose, Diwan Banaleg, CM1CM2
Roxane, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Rozali, skol diwan Kemperle
Sahel, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Saya, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Shylven, skol Diwan Banaleg, CE2
Siméon, skol Diwan sant Brieg
Skahinez, Diwan Banaleg, CM1CM2
skol noz diwan kemperle
Solane, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Strollad Rejin
Suzy
Thibaut, skol Diwan Banaleg cpce1
Thylan, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Tinna Krafys
Titouan, skol diwan Kemperle
Tom, CP-CE1, Mona Ozouf Banaleg
Tywenn, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Unai, Diwan Banaleg, CM1CM2
Valentine - skol Diwan Kemperle
Yannis, skolaj Diwan Plijidi, 6vet gwenn
Youen, skolaj Diwan Plijidi, 6vet du
Youenn, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Yuna, Diwan Banaleg, CM1CM2
Yzaouen, CM2-Ce2 Mona Ozouf Banaleg
Zélio, skolaj Diwan Plijidi, 6vet ruz

Alain Loyer
André Le Coq
Anita Rolland
Anne Gaëlle, permiëre, Lycée de Lamballe
Baptiste, lycée de Lamballe
Basile Richer
Camille, permiëre, Lycée de Lamballe
Christian Leray
Corentin, lycée de Lamballe
Daniel Deveaux
Daniel ROBERT
Danyèle Deveaux
Edmond Bevière
Emmanuelle Bouthillier
GUY LE DEIST
Hélène Ruellan
Ivana, lycée de Lamballe
jean rene guerin
Klervi Le Grouyer
Laura, lycée de Lamballe
Laurence Lejeune
Laurine, permiëre, Lycée de Lamballe
Léa R
les diz dais
Lou-Ann, lycée de Lamballe
Lydie Nicol
Marc Loret
Nathalie TAS
Nicolas, permiëre, Lycée de Lamballe
Noah, lycée de Lamballe
Noémie, permiëre, Lycée de Lamballe
Océane, permiëre, Lycée de Lamballe
Oghusse, lycée de Lamballe
Orlane, permiëre, Lycée de Lamballe
Pascale DUBOSQ
Patrick DREAN
Patrik Deriano
Recoursé Paul
Régis Auffray
Romane, permiëre, Lycée de Lamballe
Travaillé-Rulach Laurence
Yves Corbel

Abigaël, CM1, ND du Folgoët
Aelia, collège de la Villemarqué, 4eB
Agnès de Cize
Alexandra, collège Jules Ferry, 6e1
Alexandra, école Jean Guéhenno
Alexandre Carré
Alexandre, collège de la Villemarqué, 4eB
Alexandre, collège Jules Ferry, 6e4
Alexis, 5eC, Collège de la Villemarqué
Alice, CE2, Ste Croix Quimperlé
Amandine, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Ambre, Ce2cm1, Jean Guehenno
Ana Drobot
Anaïs, collège de la Villemarqué, 4eB
Ancuța Niță
Andrei Manoiu
Ange-Lynn, collège Jules Ferry
Anna, 5eC, Collège de la Villemarqué
Anna, collège Jules Ferry
Annalisa Tacoli
Anne Delorme
Anne QUIGUER
Anne-Lise, 5ec, Collège de la Villemarqué
Annie Chassing
Anouk Soragna
Anthony, collège Jules Ferry, 6e1
Anthony, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Antoine, CE1, Ste Croix Quimperlé
Antoine, CE2, Ste Croix Quimperlé
Antoine, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Anyssa, 5eC, Collège de la Villemarqué
Apolline, collège Jules Ferry, 6e4
Arthur, Cm1cm2, Jean Guehenno
Arthur, collège Jules Ferry, 6e4
Aurélie, école Jean Guéhenno
Avae, 5eC, Collège de la Villemarqué
Aylin, Cp Ecole Guéhenno
Aymeric, CM1, ND du Folgoët
Baptiste, CM2, école SCroix Quimperlé
Beatrice Vergnaud
Bercelay-Masson, 5eC, Collège de la Villemarqué
Berdoudi Dania, classe école Saida Paris 15
Bérénice, CM1, école SCroix Quimperlé
BONETTO Marc
Boughanemi Emine, classe école Saida Paris 15
Boulogne, Ce2cm1, Jean Guehenno
Brianne, CM2, école SCroix Quimperlé
Brieuc, 5eC, Collège de la Villemarqué
Brigitte Hascoet
Brigitte KLOAREG
Bruno Carot
Cabourgeois
Cadoret Bernard
Cadoret Nicole
Camille, La Villemarqué, 6eG
Candice, collège de la Villemarqué, 4eG
CAROLINE AYOUB
Carot Bruno
catherine belkhodja
Cécile LOUSTALOT
Cécile Magnier
Cécile STEINER
Célia, 5ec, Collège de la Villemarqué
cezar-florin ciobîcă
Charline Siciak
Charlotte LAURENT
Charlotte, collège Jules Ferry, 6e1
Charly, collège Jules Ferry
Chaumont Patrick
Chek, CM2, école SCroix Quimperlé
Chloé Maubry
Chloé, CM2, école SCroix Quimperlé
Chloé, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Christopher, collège de la Villemarqué, 4eG
Claire Frickert
Claire Trépanier
Clara, CE, Ste Croix Quimperlé
Claudie Caratini
Clélia, école Jean Guéhenno
Clémence LAURENT
Clément, CE1, Ste Croix Quimperlé
Clément, CM1, ND du Folgoët
Clément, La Villemarqué, 6eG
Cochin Andela Gabrielle, classe école Saida Paris 15
Codrut, école Jean Guéhenno
Coleen, CE2, Ste Croix Quimperlé
Cristiane Ourliac
Cristina Apetrei
Cyrielle, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Cyril Couchoux
Damien Gabriels
Dan Iulian
Daniel Salles
Davny's, collège Jules Ferry
Dehni Idriss, classe école Saida Paris 15
Delphine Eissen
DENIAUD-LELIEVRE
denise Le Fanc
Derriennic, CE1, Ste Croix Quimperlé
Diane Descôteaux
Diclé, école Jean Guéhenno
Dominique Ferré
Dos Santos Lina, classe école Saida Paris 15
druart patrick
Duc Hélène
DUMON
Dylan, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Edenn, collège de la Villemarqué, 4eG
Edmond Bevière
Eduard TARA
El Hlafi Rayane, classe école Saida Paris 15
Eleane, CM1, ND du Folgoët
Eléna, collège Jules Ferry, 6e4
Eléonore Nickolay
Elfy, La Villemarqué, 6eG
Éline, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Elise, CE1, Ste Croix Quimperlé
Elise, collège Jules Ferry
Elise, école Jean Guéhenno
Elise, La Villemarqué, 6eG
Eloane, collège Jules Ferry
Eloane, Cp Ecole Guéhenno
Eloïse, Ce2cm1, Jean Guehenno
Eloïse, CM1, école SCroix Quimperlé
Elouan, Cm1cm2, Jean Guehenno
Elouan, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Elouann, collège de la Villemarqué, 4eB
Emma, collège de la Villemarqué, 4eB
Emma, collège Jules Ferry
Emma, La Villemarqué, 6eG
Enaëlle, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Enkidou Cotrel
Enorah, La Villemarqué, 6eG
Enrick, CE2, Ste Croix Quimperlé
Enzo, 5eC, Collège de la Villemarqué
Enzo, ce1ce2 ND du Folgoët
Enzo, collège Jules Ferry, 6e1
Enzo, collège Jules Ferry, 6e4
Enzo, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
éric sébastia
Erika, Cm1cm2, Jean Guehenno
Ernesto P. Santiago
Esteban, collège de la Villemarqué, 4eG
Esteban, collège Jules Ferry, 6e4
Estébann, Ce2cm1, Jean Guehenno
Estebann, Ce2 Cm1 Jean Guehenno
Ethan, Ce2cm1, Jean Guehenno
Ethan, CE1, Ste Croix Quimperlé
Ethan, CE2, Ste Croix Quimperlé
Ethan, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Eugénie, collège Jules Ferry
Eulalie, Cm1cm2, Jean Guehenno
Eva, Cm1cm2, Jean Guehenno
Eva, école Jean Guéhenno
Evaëlle, Ce2cm1, Jean Guehenno
Evan, Cm1cm2, Jean Guehenno
Ewen, CM2, école SCroix Quimperlé
Ewen, collège de la Villemarqué, 4eB
Ewen, collège Jules Ferry, 6e1
Ewen, collège Jules Ferry, 6e4
Ewen, école Jean Guéhenno
Fabien, collège de la Villemarqué, 4eB
Fanny, collège Jules Ferry, 6e4
Faustine, CM2, école SCroix Quimperlé
Fichan
Fochi Raphael
Françoise Degrés
Françoise Graziani
Gabin, collège Jules Ferry, 6e1
Gabin, école Jean Guéhenno
Gabriel, collège Jules Ferry, 6e1
Gabriel, La Villemarqué, 6eG
Gabrielle, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Gaël, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Gaëtane, collège de la Villemarqué, 4eG
George, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Germain, 5ec, Collège de la Villemarqué
Guégan Marie-Claire
Gus Lebrillet
Guy Launay
Gwenn, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Hannah, CM1, ND du Folgoët
HÉLÈNE DUC
Hervé Chaumont
Hervé Le Gall
Hugo, La Villemarqué, 6eG
Ilan, Cm1cm2, Jean Guehenno
Ilan, école Jean Guéhenno
Ilona, CM2, école SCroix Quimperlé
Inès, collège Jules Ferry
Inès, collège Jules Ferry, 6e1
Inès, La Villemarqué, 6eG
Iocasta Huppen
Izan Belz
jacques michonnet
Jade, 5ec, Collège de la Villemarqué
Jade, ce1ce2 ND du Folgoët
Jade, CE2, Ste Croix Quimperlé
Jade, collège de la Villemarqué, 4eB
Jade, école Jean Guéhenno
Jade, La Villemarqué, 6eG
Jade, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
James, CM1, ND du Folgoët
Jasmine Kinkor, classe école Saida Paris 15
Jean Gualbert
Jean, CM1, école SCroix Quimperlé
Jean, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Jean-Louis CHARTRAIN
Jean-Paul Gallmann
jean-yves Bouglouan
Jean-Yves Morice
Jeanne, collège de la Villemarqué, 4eG
Jérémie, collège Jules Ferry, 6e1
Jérémy, collège Jules Ferry, 6e1
Joëlle Ginoux-Duvivier
Jonathan, Ce2cm1, Jean Guehenno
Jordan Marion
Jordan, collège de la Villemarqué, 4eB
JOUBERT -GAILLARD Anne-Marie
Judith, école Jean Guéhenno
Jules, collège de la Villemarqué, 4eG
Jules, La Villemarqué, 6eG
Julia, CM1, école SCroix Quimperlé
Juliette, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Juliette, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Junun, collège Jules Ferry
Justin, collège Jules Ferry, 6e1
Kabir Omar, classe école Saida Paris 15
Kadiakhe Salimata
Kaïna, collège de la Villemarqué, 4eG
Kandé, CM1, école SCroix Quimperlé
Kante Samba, classe école Saida Paris 15
Karamoko Yasmine, classe école Saida Paris 15
Karen, 5eC, Collège de la Villemarqué
Kate de Neuville
Katell, collège de la Villemarqué, 4eB
Katell, collège Jules Ferry, 6e1
KEITH SIMMONDS
Kélya, CM1, ND du Folgoët
Kentin, CE2, Ste Croix Quimperlé
Kerneis Françoise
Kévin, 5eC, Collège de la Villemarqué
Khava collège de la Villemarqué, 4eB
Killian, collège Jules Ferry, 6e4
Kim, collège de la Villemarqué, 4eB
Kiryan, collège Jules Ferry
Kylian, collège de la Villemarqué, 4eG
Kylian, école Jean Guéhenno
Laïna, CM1, école SCroix Quimperlé
Lanig, Ce2 Cm1 Jean Guehenno
Laouen., CM1, ND du Folgoët
Lavana Kray
Le Elach Leïla, classe école Saida Paris 15
Léa, Cm1cm2, Jean Guehenno
Léa, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Léana, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Léandre, CE, Ste Croix Quimperlé
Léandre, collège Jules Ferry
Léane, CM1, ND du Folgoët
Lény, collège de la Villemarqué, 4eB
Léo, ce1ce2 ND du Folgoët
Léo, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Léoni, école Jean Guéhenno
Lévan, CE1, Ste Croix Quimperlé
Liette Janelle
Lila, CE2, Ste Croix Quimperlé
Lili Etienne-Delville, CM1, ND du Folgoët
Lilou, CE2, Ste Croix Quimperlé
Lilou, collège de la Villemarqué, 4eB
Lilou, collège Jules Ferry, 6e4
Lilou, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Lily, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Lina, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Lionel, 5eC, Collège de la Villemarqué
Lisa, ce1ce2 ND du Folgoët
Lisa, CM2, école SCroix Quimperlé
Lisa, école Jean Guéhenno
Lisa, La Villemarqué, 6eG
Lisa, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Lise Robert
Lise-Marie Testau
Lise-Marie, CM1, ND du Folgoët
Lise-Noëlle
Lison, collège Jules Ferry, 6e1
Loan, Ce2cm1, Jean Guehenno
Loane, 5eC, Collège de la Villemarqué
Loane, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Loann, collège de la Villemarqué, 4eG
Loevan, CE1, Ste Croix Quimperlé
Loïc, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Loiselet-Malikowski Ruben, classe école Saida Paris 15
Lola, 5eC, Collège de la Villemarqué
Lola, collège Jules Ferry, 6e4
Loreleï, collège Jules Ferry, 6e4
Loren, collège de la Villemarqué, 4eB
Lorenzo, CE, Ste Croix Quimperlé
LORRAINE M. M. JEANSONNE
Lou, collège Jules Ferry, 6e4
Lou-Ann, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Louana, collège Jules Ferry, 6e1
Louann, CE2, Ste Croix Quimperlé
Louann, CM1, ND du Folgoët
Louanne, CE1, Ste Croix Quimperlé
Louen, CE1, Ste Croix Quimperlé
Louen, CE2, Ste Croix Quimperlé
Louis, CE1, Ste Croix Quimperlé
Louis, CM1, école SCroix Quimperlé
Louis, CM2, école SCroix Quimperlé
Louise, CM2, école SCroix Quimperlé
Louise, collège Jules Ferry, 6e1
Louise, école Jean Guéhenno
Louise, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Louison, Cm1cm2, Jean Guehenno
Louvel Lassana, classe école Saida Paris 15
Lubin, CM2, école SCroix Quimperlé
Luca, CM1, école SCroix Quimperlé
Lucas, collège de la Villemarqué, 4eB
Lucie, collège de la Villemarqué, 4eB
Lucien Guignabel
Lucile, CM2, école SCroix Quimperlé
Ludivine, CM1, ND du Folgoët
Lulyne, Ce2cm1, Jean Guehenno
Luys, Ce2cm1, Jean Guehenno
M le Garrec, 5eC, Collège de la Villemarqué
M'Bourou Oscar
M. Le Joyeux, collège de la Villemarqué, 4eB
M.Guezzeder, collège de la Villemarqué, 4eG
mabzh
Mael, 4e G, collège de la Villemarqué
Maël, collège de la Villemarqué, 4eB
Maël, collège de la Villemarqué, 4eG
Maël, ND du Folgoet, Banaleg, CE1
Maelane, collège Jules Ferry, 6e1
Maëline, CM2, école SCroix Quimperlé
Maëline, école Jean Guéhenno
Maëlwenn, collège Jules Ferry, 6e1
Maëly, collège de la Villemarqué, 4eG
Maerdan Moussine, classe école Saida Paris 15
Maëwen, La Villemarqué, 6eG
Mahdy, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Maixant, CM1, ND du Folgoët
Malo, CE2, Ste Croix Quimperlé
Malo, collège de la Villemarqué, 4eG
Malonn, Cm1cm2, Jean Guehenno
Mannadg, CM1, école SCroix Quimperlé
Manon, 5eC, Collège de la Villemarqué
Manon, collège de la Villemarqué, 4eG
Manon, collège Jules Ferry
Manon, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Margaux, Ce2cm1, Jean Guehenno
Margaux, CM1, école SCroix Quimperlé
Margot, CE2, Ste Croix Quimperlé
Marguerite Paulet
Maria Tirenescu
Marie -Jo Boucherie
Marie Derley
Marie Dupuis
marie-helene lLe Moal
Marie-Noëlle HOPITAL
Marie-pierre Mouillé
Marilyse Leroux
marine azur
Marine, CE2, Ste Croix Quimperlé
Marion Mostefa-sba, classe école Saida Paris 15
Marius, Cm1cm2, Jean Guehenno
Marius, 5eC, Collège de la Villemarqué
Martin Guillaume
Marylin, CM2, école SCroix Quimperlé
Matheis, collège Jules Ferry, 6e4
Mathéo, CE1, Ste Croix Quimperlé
Mathéo, collège de la Villemarqué, 4eB
Matheo, collège Jules Ferry
Mathilde, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Maud, CM1, ND du Folgoët
Maxime, 5eC, Collège de la Villemarqué
Maxime, collège de la Villemarqué, 4eB
Maxime, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Mayline, CM1, école SCroix Quimperlé
Mélisandre, 5eC, Collège de la Villemarqué
Mélody, collège Jules Ferry, 6e4
Melvin, CE2, Ste Croix Quimperlé
Meven, collège de la Villemarqué, 4eG
Mia, collège Jules Ferry
Michaëla, collège de la Villemarqué, 4eG
Michèle Grabot
Micheline Aubé
Micheline Boland
Mickaël, collège Jules Ferry
Mikail, Ce2cm1, Jean Guehenno
Milena Krebs
Minh-Triêt PHAM
Morgan, CM2, école SCroix Quimperlé
Morgan, collège de la Villemarqué, 4eG
Morgane, 4e G, collège de la Villemarqué
M’Bourou Oscar, classe école Saida Paris 15
Naouel, collège Jules Ferry, 6e1
Natacha Karl
Nathan, CM1, école SCroix Quimperlé
Nathan, collège de la Villemarqué, 4eG
Nathan, collège Jules Ferry
Nathan, école Jean Guéhenno
Nathanaël, CE2, Ste Croix Quimperlé
Névahé, 5eC, Collège de la Villemarqué
Nicolas, 5eC, Collège de la Villemarqué
Nicole Gremion
Nina, CM1, ND du Folgoët
Nina, La Villemarqué, 6eG
Noa, La Villemarqué, 6eG
Noah, Ce2 Cm1 Jean Guehenno
Noah, CM1, ND du Folgoët
Noah, CM2, école SCroix Quimperlé
Noah, La Villemarqué, 6eG
Noan, 5eC, Collège de la Villemarqué
Noan, CM2, école SCroix Quimperlé
Noë, Cm1cm2, Jean Guehenno
Noéline, collège de la Villemarqué, 4eG
Noémie, La Villemarqué, 6eG
Noémie, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Noha K., CM1, ND du Folgoët
Nolan, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Nora, collège Jules Ferry, 6e4
Odile Sivy
Otia, collège Jules Ferry
Owen, Cm1cm2, Jean Guehenno
Owen, école Jean Guéhenno
Paidge, Cm1cm2, Jean Guehenno
Paola, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Patrick Arduen
PATRICK CHAUMONT
Patrick DREAN
Patrick Gillet
Paul Allain
paulsauvage
Philippe Galard
Philippe le Thoer
Philippe Macé
Philippe Quinta
Phoebe, CM1, ND du Folgoët
Pierrick, La Villemarqué, 6eG
Prudent Zoé, classe école Saida Paris 15
Quentin, CM1, ND du Folgoët
Quétel-Gallié Mahaut
Quétel-Gallié Mahaut, classe ecole Saida Paris 15
Rahim, école Jean Guéhenno
Raphaël, 5eC, Collège de la Villemarqué
Raphaëlle, CM1, ND du Folgoët
Rémi MER
Robail
Roger Bricaud
Romain, collège Jules Ferry
Romane, Cp Ecole Guéhenno
Rooon Elwgn, collège de la Villemarqué, 4eB
Rose, CE1, Ste Croix Quimperlé
Rose, collège Jules Ferry, 6e1
Sacha, Cm1cm2, Jean Guehenno
Sacha, CM2, école SCroix Quimperlé
Sacha, collège Jules Ferry, 6e4
Sacha, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Salimata Kadiakhe, classe ecole Saida Paris 15
Samir, collège Jules Ferry, 6e1
Sandra Houssoy
SANDRINE DAVIN
Sandrine Waronski
Sarah, CE2, Ste Croix Quimperlé
sauvage
Sebastian Ciobîcă
Sfaxi Yassin
Sfaxi Yassin, classe école Saida Paris 15
Shanna, collège Jules Ferry
Shannon, collège Jules Ferry
Shayna, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Sidonaia Pojarlieva
SILVESTRU MICLAUS
Simon, La Villemarqué, 6eG
Solenn Emmvrique
Solenn, collège Jules Ferry
Soren, Cp Ecole Guéhenno
Souleyman, collège Jules Ferry, 6e1
Ștefania Rotaru
Suzanne Marques
Sven, collège Jules Ferry
Sylvain NanaD
Sylvie SALAUN
Tanaé, Ce2cm1, Jean Guehenno
Tapie Marion, classe école Saida Paris 15
Tess, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Théo, Cp/Ce1 Ecole Guéhenno
Therese Dutilleul-desruelles
Thomas, collège Jules Ferry, 6e4
Tiana, Cm1cm2, Jean Guehenno
Tiffany, collège de la Villemarqué, 4eG
Tiguidé Gandega-Bouju, classe école Saida Paris 15
Timéo, Ce2cm1, Jean Guehenno
Timéo, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Timothée, collège Jules Ferry, 6e1
Tinna Krafys
Tiphaine, La Villemarqué, 6eG
Titouan, 5ec, Collège de la Villemarqué
Titouan, collège de la Villemarqué, 4eG
Tom, Ce2cm1, Jean Guehenno
Traoré Gnabelé Ousmane, classe école Saida Paris 15
Trévis, collège Jules Ferry, 6e1
Tristan, collège Jules Ferry
Tya, CE1, Ste Croix Quimperlé
un.e collégien.ne, 5eC, Collège de la Villemarqué
Valentine, ND du Folgoët Banaleg, CE1ce2
Valentino, Cm1cm2, Jean Guehenno
Vendomele, Ce2cm1, Jean Guehenno
veronique sagot
Victor, La Villemarqué, 6eG
Vincent, collège de la Villemarqué, 4eB
Vincent, collège de la Villemarqué, 4eG
Violeta Urda
Violette, Cm1cm2, Jean Guehenno
Violette, La Villemarqué, 6eG
Wendy, collège Jules Ferry, 6e1
Winiarski Adèle, classe école Saida Paris 15
Yaëlle C., CM1, école SCroix Quimperlé
Yaëlle, CM1, école SCroix Quimperlé
Yaëlle, La Villemarqué, 6eG
Yanis, CM2, école SCroix Quimperlé
Yann LC, collège de la Villemarqué, 4eB
Yevgueni, école Jean Guéhenno
Ylona, collège de la Villemarqué, 4eG
Yvan, école Jean Guéhenno
Ywann, CE2, Ste Croix Quimperlé
Zachary, collège Jules Ferry, 6e4